IV Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Piłce Nożnej — sportowa rywalizacja i integracja środowiska strażackiego na boiskach RKS Motor Lublin. Uczestniczyło 17 drużyn z całego województwa, zwyciężyła Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej. Nagrody wręczyli m.in. st. bryg. Michał Badach i bryg. Paweł Kasperek.
Na boiskach RKS Motor Lublin odbyły się IV Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków PSP w Piłce Nożnej Sześcioosobowej.
W turnieju wzięło udział 17 drużyn reprezentujących komendy miejskie i powiatowe z całego województwa lubelskiego.
Organizatorem wydarzenia był Lubelski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Zenon Pisiewicz.
Rozgrywki prowadziła komisja sędziowska, w której zasiadali strażacy PSP z regionu.
I miejsce – Komenda Miejska PSP w Białej Podlaskiej
II miejsce – Komenda Miejska PSP w Lublinie
III miejsce – Komenda Powiatowa PSP w Janowie Lubelskim
IV miejsce – Komenda Powiatowa PSP w Rykach
Podczas mistrzostw wyróżniono również najlepszych piłkarzy:
Najlepszy bramkarz – Szymon Wojtan (KP PSP Janów Lubelski)
Najlepszy zawodnik – Igor Paczuski (KM PSP Biała Podlaska)
Najlepszy strzelec – Jarosław Wójcik (KM PSP Lublin)
Nagrody i puchary wręczyli:
st. bryg. Michał Badach – zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,
bryg. Paweł Kasperek – Komendant Miejski PSP w Lublinie.
Zawody były okazją do sportowej rywalizacji i integracji środowiska strażackiego.
Na co dzień strażacy łączą siły w służbie i gotowości do niesienia pomocy.
Mistrzostwa pokazały, że potrafią także wspólnie rywalizować na boisku.
Opracowanie i zdjęcia: mł. kpt. Tomasz Stachyra
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze