Wróć do artykułu

Zdjęcia Ryki blisko medalu. Strażacy na IV miejscu w województwie - fotorelacja

04/09/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl

Fotografie Sporty siłowe Ryki

Zdjęcia z IV Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Piłce Nożnej Sześcioosobowej na boiskach RKS Motor Lublin. 17 drużyn komend miejskich i powiatowych rywalizowało o zwycięstwo. I miejsce dla Komendy Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej. Najlepsi zawodnicy to Szymon Wojtan, Igor Paczuski i Jarosław Wójcik. Nagrody wręczyli st. bryg. Badach oraz bryg. Kasperek. Mistrzostwa to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także integracja strażaków, pokazująca ich zdolności poza służbą. Ciekawe ujęcia autorstwa mł. kpt. Tomasza Stachyry.

Lublin Ryki - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości