Sprawcami okazali się czterej mieszkańcy Ryk w wieku 13 i 14 lat. Przyznali się do zarzucanych im czynów, ich sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Rykach Wydział Rodzinny i Nieletnich
Na początku maja dyżurny tutejszej komendy otrzymał informację od pracownika PKS w Rykach o włamaniach do trzech autobusów oraz jednego pojazdu typu bus. Wandale w autobusach poczuli się bardzo swobodnie. - Wnętrza wszystkich pojazdów, do których się włamali zostały zniszczone, zbite zostały obudowy zegarów pomiarowych, uszkodzili tachografy i elementy wyposażenia, które porozrzucali wokół - informuje asp. Radosław Żmuda z ryckiej policji.
Chłopcy w środku pojazdów rozpylili proszek z gaśnic, który zanieczyścił podłogi i siedzenia. - Młodzi sprawcy ukradli radio oraz młoteczki bezpieczeństwa do wybijania szyb używane w przypadku zagrożenia. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej oszacował straty na około 10 tys. zł - dodaje policjant.
Sprawcami okazali się czterej mieszkańcy Ryk w wieku 13 i 14 lat. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Ich sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Rykach Wydział Rodzinny i Nieletnich.
(Źródło i fot.: KPP Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
takich małych skurwysnów wsadzic na 3 lata to by zrozumieli co odejbali
A po wyjściu, otrzymawszy w poprawczaku właściwe szkolenie, mogli by niszczyć większe tematy i może nawet kogoś zabiją?
Taka to teraz młodzież, a rodzice mówią, że nic się nie stało, to młodzież, wiem bo jestem nauczycielem i co mówią na takie tematy rodzice.
No pojebani
Wieszać takie smieci
takich małych skurwysnów wsadzic na 3 lata to by zrozumieli co odejbali
A po wyjściu, otrzymawszy w poprawczaku właściwe szkolenie, mogli by niszczyć większe tematy i może nawet kogoś zabiją?
Taka to teraz młodzież, a rodzice mówią, że nic się nie stało, to młodzież, wiem bo jestem nauczycielem i co mówią na takie tematy rodzice.