Reklama

Nasze dziewczyny z medalem mistrzostw świata

23/05/2018 10:02
Natalia Jabłońska i Karolina Kalbarczyk zdobyły brązowe medale Mistrzostw Świata w wyciskaniu sztangi leżąc podczas zawodów rozgrywanych w miejscowości Vantaa pod Helsinkami.

Dla obu dziewczyn był to pierwszy start w barwach reprezentacji Polski, co stanowiło dla nich olbrzymie przeżycie. Dodatkowo był to pierwszy wyjazd za granicę bez rodziców. - Nie było zbyt wiele czasu na zwiedzanie, ale coś tam udało się zobaczyć. Na mnie duże wrażenie zrobiła organizacja zawodów. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak coś było zaplanowane na konkretną godzinę, to wtedy musiało się zacząć - mówi Natalia Jabłońska. Podczas zawodów pojawił się jednak mały stres. - N ie odczuwałam większego zdenerwowania, dopiero przed samym startem pojawił się stres. Na szczęście Grzegorz Noce, który był pierwszym trenerem podczas tych zawodów potrafił uspokoić i dzięki temu mogłam spokojnie wyciskać - tłumaczy Karolina Kalbarczyk.


 

Więcej w aktualnym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości