Reklama

Nie żyje 17- letni Mateusz

27/02/2017 18:18
Ciało nastolatka odnaleziono na polu w Lasocinie 300 metrów od zabudowań


Sprawą zaginięcia Mateusza przez dwa dni żył cały powiat. W poniedziałek rano strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie i Lasocinie odnaleźli jego zwłoki. Leżał na błotnistym polu za pierwszym zabudowaniem w Lasocinie. Na miejscu od samego rana pracowali policjanci oraz prokurator. - Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich - mówi Grzegorz Trusiewicz z prokuratury rejonowej w Rykach.

Mateusz sobotnią noc spędził ze znajomymi na zabawie tanecznej w Kłoczewie. Remizę opuścił po godzinie pierwszej. Postanowił wrócić do domu na piechotę. Około godz. 3:20 rozmawiał jeszcze z kolegą przez telefon. Później kontakt się urwał.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już w najbliższą środę.

Tomasz Mikusek

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lasocin - niezalogowany 2017-04-06 07:36:13

    Zimno bylo itd .....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czarna - niezalogowany 2017-02-27 20:54:15

    Wątpię w wykluczenie osób trzecisz. Może wracał na piechotę ale po polach bez zabudowań? I tam zmarł to nie logiczne jest

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ala - niezalogowany 2017-02-27 19:06:06

    ,, Mateusz sobotnią noc spędził ze znajomymi na zabawie tanecznej w Kłoczewie"" - czytam w artykule i zastanawiam się co to za znajomi że puścili go samego do domu.. Ja rozumiem że czasy kiedy w latach 90 chodziliśmy na zabawy wszyscy i wszyscy razem 15 km wracaliśmy do domu już minęły, ale w obliczu tylu zagrożeń, narkotyków i tego że wszyscy małolaci mają samochody, żeby nikt, ale to nikt się nie zainteresował że wraca sam ??? Wyrazy współczucia dla całej rodziny w ogromie tej ciężkiej i jakże niesprawiedliwej śmierci..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości