Reklama

Niebezpieczny incydent pod Żabianką: Autobus w rowie, jedną osobę przewieziono do szpitala!

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, 14 grudnia, około godziny 11, na wysokości Żabianki. Autobus wypadł z drogi i wjechał do rowu. Jedna osoba została poszkodowana, co skutkowało chwilowymi utrudnieniami w ruchu na trasie w kierunku stolicy.

Wypadek autobusu pod Żabianką: utrudnienia na drodze do Warszawy

W sobotni poranek, na wysokości miejscowości Żabianka, doszło do niecodziennej sytuacji. Autobus jadący w kierunku Warszawy z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł z drogi i znalazł się w przydrożnym rowie. Według wstępnych informacji jedna osoba odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe oraz policja, która kierowała ruchem, aby rozładować tworzące się korki.

Ruch w kierunku stolicy przez pewien czas odbywał się z utrudnieniami. Na chwilę obecną służby pracują nad zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i przywróceniem pełnej przejezdności trasy.

Reklama

Przyczyny wypadku będą teraz wyjaśniane przez odpowiednie służby.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/12/2024 12:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości