Reklama

Nielegalny arsenał broni i amunicji u mieszkańca powiatu ryckiego

Cztery sztuki broni długiej i amunicję do niej trzymał w swoim domu mieszkaniec gminy Ułęż. 39-letniemu mieszkańcowi gminy Ułęż za nielegalne posiadanie broni grozi nawet 8 lat więzienia

To była udana akcja ryckiej policji, którzy wspólnie z kryminalnymi z komendy wojewódzkiej w czwartek w południe pojawili się na terenie gminy Ułęż. Policjanci mieli do dyspozycji psa służbowego, który pomógł w odnalezieniu ukrytej broni i amunicji. - W trakcie przeszukania zajmowanych przez 39-latka pomieszczeń stróże prawa odnaleźli nielegalną broń oraz amunicję - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Kryminalni przeliczyli arsenał. - Okazało się, że mężczyzna miał 4 jednostki broni długiej, w tym jedną własnej produkcji oraz kilkanaście sztuk amunicji do broni myśliwskiej - dodaje policjant.

O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Reklama

 

(źródło i fot.: Policja)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kokos - niezalogowany 2021-01-30 18:01:47

    Brawo kulsony. Schwytali niezwykle groźnego terrorystę, który pewnie planował jakiś zamach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bronka - niezalogowany 2021-01-30 19:53:58

    Wiadomo co takiemu odbije po pijaku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • kokos - niezalogowany 2021-01-31 13:58:50

    A skąd wiesz, że pił? Z tego co widać, to raczej używał borni do polowań. I pewnie do tego przerobił sobie jakąś strzelbę. A co do "udanej" akcji policji, to stawiam raczej na to, że ktoś go zakapował niż żebym uwierzył, że kulsony są takie byskotliwe.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości