W całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe będziemy śpiewać hymn państwowy. Tak też się stanie w Rykach!
Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zapraszamy o godz. 12:00 przed budynek Kina „Renesans”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"Jedna rodzina"....smiechu warte....szczegolnie widac na parkingu przed Biedra jaka rodzina jestesmy....smiechu warte....I po co ta sztucznosc i patos?
Jak to było w/g kaczelnika? "Z ziemi włoskiej do Wolski"?
"Jedna rodzina"....smiechu warte....szczegolnie widac na parkingu przed Biedra jaka rodzina jestesmy....smiechu warte....I po co ta sztucznosc i patos?
Jak to było w/g kaczelnika? "Z ziemi włoskiej do Wolski"?