Reklama

Niewybuch w Dęblinie. Prace na kolei wstrzymane

17/02/2019 13:10
Dzisiaj tuż przed  południem podczas prac na linii kolejowej Dęblin-Lublin natrafiono na niewypał. - Przygotowywałem przekop koparką obok torów kiedy w ziemi pojawił się pocisk - mówi jeden z pracowników. - Na szczęście nie trafiłem w jego koniec tylko prześliznął się obok "łychy" - dodaje. To nieduży pocisk prawdopodobnie moździerzowy o długości ponad 30 centymetrów.  Prace przy wiadukcie kolejowym przy ul. Balonna zostały wstrzymane.

Obecnie znaleziska pilnuje policjant. Na miejsce mają przyjechać saperzy i zneutralizować pocisk.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości