Reklama

Nowe ujęcie wody zaopatrzy trzy sołectwa

15/03/2018 16:30
Na 17 arowym placu budowy praca wre. Pracownicy właśnie postawili ściany budynku o wymiarach 11m x 6 m i wysokości 6,4 m. Ujęcie ma rozwiązać problem z zaopatrzeniem w wodę mieszkańców Grabowa Szlacheckiego, Grabowa Ryckiego i Urszulina. To właśnie tam podczas suszy w ubiegłych latach trzeba  było czasowo ograniczać dostawy. Budowa ma kosztować ponad 1, 3 mln zł. 60 % funduszy będzie pochodzić z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. To kwota ok. 675 tys. zł.

Odbiór budynku jest zaplanowany na 15 czerwca.

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości