Reklama

Noworoczne spotkanie w Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Wyjątkowy wieczór z poezją i muzyką

Towarzystwo Przyjaciół Ryk rozpoczęło nowy rok od uroczystego spotkania w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Były życzenia, podziękowania i niezapomniane artystyczne występy.

Wyjątkowy wieczór w Centrum Kultury i Sportu

8 stycznia w Centrum Kultury i Sportu w Rykach odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Ryk. Uroczystość rozpoczęła Hanna Witek, Prezes Towarzystwa, składając serdeczne życzenia wszystkim obecnym. W wydarzeniu uczestniczyli także ważni przedstawiciele lokalnych władz: Jacek Wasilewski, Zastępca Burmistrza Ryk, oraz Tomasz Kujda, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rykach.

Samorządowcy podkreślili w swoich przemówieniach znaczenie działań Towarzystwa dla społeczności lokalnej. Życzyli członkom i sympatykom organizacji wielu sukcesów, realizacji ambitnych celów oraz owocnej współpracy z Centrum Kultury i Sportu.

Reklama

Poezja i muzyka na noworocznym spotkaniu

Spotkanie miało również wyjątkowy wymiar artystyczny. Ewa Domarecka zachwyciła uczestników recytacją wiersza, który wzbudził głębokie refleksje i emocje. Na zakończenie wieczoru publiczność mogła podziwiać koncert w wykonaniu Joanny Gąski, której występ nadał wydarzeniu niezwykły nastrój.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości