Już po raz drugi w Dęblinie obchodzony był Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". W tym roku uroczystości rozpoczął 26 lutego Bieg "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych".
Tę patriotyczno- sportową imprezę zorganizowało lokalnie na terenie garnizonu Dęblin Polskie Towarzystwo Tatrzańskie i Oddział Dębliński PTT im. Augusta Sochackiego przy współudziale 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego i Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych.
Komentarze