Od dzisiaj otwarte są centra handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe, hotele i miejsca noclegowe ponownie mogą przyjmować wszystkich klientów, działają też niektóre instytucje kultury jak biblioteki
Od dzisiaj czynne są hotele i miejsca noclegowe dla wszystkich klientów. Takie placówki również muszą przestrzegać zasad reżimu sanitarnego. Osoby korzystające z ich usług, między innymi, nie mogą korzystać ze wspólnych sal TV, basenów czy saun.
Otwarte zostały również niektóre instytucje kulturalne. To biblioteki, muzea i galerie sztuki. Działać będą także księgarnie i archiwa.
Duże centra handlowe ponownie mogą przyjmować klientów. Otwarte mają być wszystkie sklepy. Zamknięte pozostaną natomiast siłownie, kluby fitness i strefy rekreacyjne. Jedzenie w restauracjach można zamawiać wyłącznie na wynos.
Od dzisiaj pacjenci mogą korzystać z gabinetów fizjoterapii.
fot. pixabay.co,
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze