Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Nowodworu, Parafią p.w. Świętego Wojciecha w Nowodworze oraz Urzędem Gminy Nowodwór organizują Orszak Trzech Króli. Zakończeniem Orszaku będzie Koncert Kolęd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
brawo! nie jestem za katolicyzmem i klechami ale jako wydarzenie i kreatywnosc i więzi mieszkańców to brawo za silną wolę.
brawo! nie jestem za katolicyzmem i klechami ale jako wydarzenie i kreatywnosc i więzi mieszkańców to brawo za silną wolę.