Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 17-latka
Z informacji, jakie uzyskaliśmy od straży wynika, że Paweł Sowa został odnaleziony. Żyje.
O zaginięciu 17-latka rodzina powiadomiła policję w piątek po południu. Nie wrócił do domu ze szkoły. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania. Nie dały rezultatu. W godzinach nocnych poszukiwania przerwano.Wznowiono je w sobotę rano. Nastolatka szukali policjanci, strażacy i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Około 14-tej to właśnie żołnierze, którzy przeszukiwali las w pobliżu Sierskowoli (gm. Ryki),natrafili na 17-latka. Był cały i zdrowy. Na wszelki wypadek karetka przewiozła chłopaka do szpitala na badania.
Póki co policja nie informuje, dlaczego chłopak nie wrócił do domu i gdzie przebywał przez noc.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze