Zespół Śpiewaczy "Pelagia" z Leopoldowa będzie można zobaczyć już w maju w telewizyjnej "dwójce". Panie z gminy Ryki wraz z instruktorem Pawłem Warownym gościły w środę w Warszawie na nagraniu jednego z odcinków. Do programu trafiły dzięki popularności w sieci. - Odnalazła nas pani z firmy ATM Studio, która zaproponowała występ - opowiada Paweł Warowny.
Cały reportaż już w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Komentarze