Reklama

Pierwszy przypadek koronawirusa w naszym województwie

Mężczyzna z powiatu lubelskiego jest transportowany ze szpitala w Bełżycach na oddział zakaźny w Lublinie

Pacjent jest w wieku około 50 lat. Wiadomo, że wrócił z Włoch. Pobrane od niego próbki do badań dały wynik dodatni. Służby prowadzą czynności, aby ustalić z kim miał kontakt chory mężczyzna. Osoby te zostaną przebadane. 

Na dzień 10 marca, na godz. 16:00, na terenie województwa lubelskiego było 8 osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3 osoby poddane kwarantannie, a 599 objętych nadzorem epidemiologicznym. Wiadomo już, że dane te zmieniły się kilka godzin później - co najmniej o jedną osobę zakażoną koronawirusem.

Reklama

(fot. Pixabay.com)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-11 06:18:09

    Ludzie sobie same szkodzą tyle się mówi żeby nie chodzić w miejsca o dużej grupie ludzi a te swoje przyjeżdża pajac z Włoch bo on musiał pójść mecz i są tego efekty

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-11 12:33:06

    Że człowiek przeziębiony to nie znaczy że ma koronowirusa sieją panikę co będzie to będzie takie życie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości