Mężczyzna z powiatu lubelskiego jest transportowany ze szpitala w Bełżycach na oddział zakaźny w Lublinie
Pacjent jest w wieku około 50 lat. Wiadomo, że wrócił z Włoch. Pobrane od niego próbki do badań dały wynik dodatni. Służby prowadzą czynności, aby ustalić z kim miał kontakt chory mężczyzna. Osoby te zostaną przebadane.
Na dzień 10 marca, na godz. 16:00, na terenie województwa lubelskiego było 8 osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3 osoby poddane kwarantannie, a 599 objętych nadzorem epidemiologicznym. Wiadomo już, że dane te zmieniły się kilka godzin później - co najmniej o jedną osobę zakażoną koronawirusem.
(fot. Pixabay.com)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ludzie sobie same szkodzą tyle się mówi żeby nie chodzić w miejsca o dużej grupie ludzi a te swoje przyjeżdża pajac z Włoch bo on musiał pójść mecz i są tego efekty
Że człowiek przeziębiony to nie znaczy że ma koronowirusa sieją panikę co będzie to będzie takie życie
Ludzie sobie same szkodzą tyle się mówi żeby nie chodzić w miejsca o dużej grupie ludzi a te swoje przyjeżdża pajac z Włoch bo on musiał pójść mecz i są tego efekty
Że człowiek przeziębiony to nie znaczy że ma koronowirusa sieją panikę co będzie to będzie takie życie