Pięć tysięcy złotych zaproponował ryckim policjantom 33-latek, który został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy.
W czwartek dzielnicowi z Ryk zostali poinformowani, że po ulicach Ryk porusza się samochód, którego kierowca może być pod wpływem alkoholu. Policjanci szybko pojechali we wskazane miejsce i zatrzymali osobową skodę, którą kierował 33-letni mieszkaniec Garwolina. Od mężczyzny wyraźnie było czuć alkohol, więc funkcjonariusze postanowili sprawdzić stan jego trzeźwości za pomocą urządzenia. Zatrzymany mężczyzna próbował namówić policjantów, żeby odstąpili od czynności służbowych i wypisali mu tylko mandat za przechodzenie w niedozwolonym miejscu. Następnie rzucił na siedzenie w radiowozie plik pieniędzy w wysokości pięciu tysięcy, co tylko spowodowało dopisanie kolejnego "paragrafu" do jego wykroczeń. Okazało się, że zatrzymany miał prawie 2,5 promila alkoholu oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Delikwent został zatrzymany, a za usiłowanie przekupienia policjantów grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
-----------------------
Żródło: Komenda Powiatowa Policji w Rykach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
wniosek: piec tysiecy to za malo...trzeba miec wiecej przy sobie jak sie jezdzi po pijaku
wniosek: piec tysiecy to za malo...trzeba miec wiecej przy sobie jak sie jezdzi po pijaku