Zapraszamy mieszkańców na radosne świętowanie kolejnych urodzin Niepodległej na osiedlu Jarmołówka
Piknik Patriotyczny odbędzie się 23 czerwca na Placu Wolności w Rykach. Rozpoczęcie imprezy o godz. 16:00
Wystąpią:
- Niebieskie Owieczki
- Soliści z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie
- Soliści z Ogniska Muzycznego w Rykach
- Grupa Rekonstrukcji Historycznych 3 Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana - Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego w Borkach
- Orkiestra Kameralna z Kowla
- Kapela Pośpiechy
- Zespół REDLIN !
Dodatkowo czekają na Was:
- Pokaz karate
- Uroczyste otwarcie wiaty
- darmowe dmuchańce
- warsztaty artystyczne z instruktorami MGCK
- przejażdżki konne
- wóz strażacki OSP Ryki
- ognisko
- stoiska gastronomiczne
- darmowa grochówka
- konkursy i animacje
- stoisko medyczne NZOZ MEDITRANS
- mobilne miasteczko rowerowe
- alkogodle
- maskotka Rykuś
Organizatorzy: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach, Gmina Ryki, Ognisko Muzyczne w Rykach
Patronat medialny: Twój Głos - gazeta powiatu ryckiego, Portal LRY24
Piknik jest realizowany jako część projektu Miejsko-Gminnego Centrum Kultury „A gdyby jej nie było…” realizowanego w ramach programu wieloletniego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Niepodległa”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze