Reklama

Plama ropopochodna na drodze w Sobieszynie. Interweniowali strażacy OSP

W sobotę, 16 sierpnia około godziny 16:20, strażacy z OSP KSRG Sobieszyn zostali zadysponowani przez SK KP PSP w Rykach do usunięcia plamy ropopochodnej na drodze powiatowej w Sobieszynie.

Strażacy zabezpieczyli zagrożony odcinek jezdni i przystąpili do neutralizacji rozlanej substancji przy pomocy sorbentu.

Plama ropopochodna mogła stwarzać zagrożenie dla kierowców poruszających się drogą powiatową w Sobieszynie, zwłaszcza w rejonie łuku drogi. Dzięki szybkiej interwencji druhów z OSP KSRG Sobieszyn sytuacja została opanowana, a jezdnia przywrócona do bezpiecznego użytku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości