W sobotę, 16 sierpnia około godziny 16:20, strażacy z OSP KSRG Sobieszyn zostali zadysponowani przez SK KP PSP w Rykach do usunięcia plamy ropopochodnej na drodze powiatowej w Sobieszynie.
Strażacy zabezpieczyli zagrożony odcinek jezdni i przystąpili do neutralizacji rozlanej substancji przy pomocy sorbentu.
Plama ropopochodna mogła stwarzać zagrożenie dla kierowców poruszających się drogą powiatową w Sobieszynie, zwłaszcza w rejonie łuku drogi. Dzięki szybkiej interwencji druhów z OSP KSRG Sobieszyn sytuacja została opanowana, a jezdnia przywrócona do bezpiecznego użytku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze