Reklama

Planszówki wkroczyły do Ryk. W piątek kolejne spotkanie

19

Kwadrat Artystyczny, ul. Szkolna 1 w Rykach godz: 17:00

Zapraszamy miłośników gier planszowych do Kwadratu Artystycznego. W kawiarni "Twojego Głos" Grzegorz Łabędzki poprowadzi kolejne spotkanie klubu

- Pomysł zorganizowania klubu bardzo mi się podoba - ocenia Ewa Iwanek z Ryk. Na pierwsze spotkanie przyszła z synem. - Mateusz jest zafascynowany planszówkami. Na pewno będziemy przychodzić - zapowiada.

Pomysłodawca klubu na pierwszym spotkaniu objaśnił zasady gry "Carcassonne". To popularna na świecie gra, która przed laty w Niemczech została wybrana Grą Roku. - Jestem mile zaskoczony frekwencją - ocenia Grzegorz Łabędzki. - Planujemy spotkania cykliczne, raz lub dwa razy w miesiącu. Będziemy próbować i testować kolejne gry, ale także będziemy grać w te, w które już graliśmy - zapowiada.

Reklama

Drugie spotkanie klubu gier odbędzie się w piątek (19 lipca) o godz. 17:00.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-07-26 09:26:37

    Dobrze wiedzieć! Odkąd zagraliśmy u przyjaciół w Prawdę czy Wyzwanie, wkręciłam się w planszówki. Pantomima czy Gimatriks to gry, które nigdy mi się nie znudzą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości