Zapraszamy miłośników gier planszowych do Kwadratu Artystycznego. W kawiarni "Twojego Głos" Grzegorz Łabędzki poprowadzi kolejne spotkanie klubu
- Pomysł zorganizowania klubu bardzo mi się podoba - ocenia Ewa Iwanek z Ryk. Na pierwsze spotkanie przyszła z synem. - Mateusz jest zafascynowany planszówkami. Na pewno będziemy przychodzić - zapowiada.
Pomysłodawca klubu na pierwszym spotkaniu objaśnił zasady gry "Carcassonne". To popularna na świecie gra, która przed laty w Niemczech została wybrana Grą Roku. - Jestem mile zaskoczony frekwencją - ocenia Grzegorz Łabędzki. - Planujemy spotkania cykliczne, raz lub dwa razy w miesiącu. Będziemy próbować i testować kolejne gry, ale także będziemy grać w te, w które już graliśmy - zapowiada.
Drugie spotkanie klubu gier odbędzie się w piątek (19 lipca) o godz. 17:00.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze wiedzieć! Odkąd zagraliśmy u przyjaciół w Prawdę czy Wyzwanie, wkręciłam się w planszówki. Pantomima czy Gimatriks to gry, które nigdy mi się nie znudzą.
Dobrze wiedzieć! Odkąd zagraliśmy u przyjaciół w Prawdę czy Wyzwanie, wkręciłam się w planszówki. Pantomima czy Gimatriks to gry, które nigdy mi się nie znudzą.