Wszystkich fanów fotografii oraz dobrej muzyki zapraszamy na wydarzenie: Po dwóch stronach obiektywu, podczas którego zostanie otwarta wystawa autorstwa Huberta Gawryołka wzbogacona o występ muzyczny Aleksandry Maciejewskiej.
Zapraszamy do Kwadratu Artystycznego (ul. Szkolna 1) o godzinie 19:00.
Wstęp wolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze