Konkurs fotograficzny pt „Moje ulubione miejsce – pocztówka z Ryk” odbywał się pod patronatem Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców i nagrodzone prace
Jury w składzie Emilia Klara Pluta wykładowczyni Lubelskiej Szkoły Fotografii oraz członkowie w składzie Łukasz Malinowski i Anna Wojtaś postanowili przyznać nagrody i wyróżnienia.
I miejsce ex aequo - Jolanta Majchrzak i Piotr Mazur
II miejsce - Aleksandra Kolek
III miejsce Wiktoria Koryś
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Bryzek
Mateusz Iwanek
Nagrodzeni i zwycięzcy proszeni są o odbiór nagród w siedzibie MGCK w Rykach.

I miejsce - Jolanta Majchrzak

I miejsce - Piotr Mazur

II miejsce - Aleksandra Kolek

III miejsce - Wiktoria Koryś

Wyróżnienie - Lena Bryzek

Wyróżnienie - Mateusz Iwanek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak dla mnie to taka kolejność: Mazur, Kolek i Majchrzak.
Jak dla mnie to taka kolejność: Mazur, Kolek i Majchrzak.