Reklama

Pocztówka z Ryk wybrana. Zobacz galerię

Konkurs fotograficzny pt „Moje ulubione miejsce – pocztówka z Ryk” odbywał się pod patronatem Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców i nagrodzone prace

Jury w składzie Emilia Klara Pluta wykładowczyni Lubelskiej Szkoły Fotografii oraz członkowie w składzie Łukasz Malinowski i Anna Wojtaś postanowili przyznać nagrody i wyróżnienia. 

I miejsce ex aequo - Jolanta Majchrzak i Piotr Mazur

II miejsce - Aleksandra Kolek 

III miejsce Wiktoria Koryś

Wyróżnienia otrzymali:

Lena Bryzek 

Mateusz Iwanek

 

Nagrodzeni i zwycięzcy proszeni są o odbiór nagród w siedzibie MGCK w Rykach. 

I miejsce - Jolanta Majchrzak

 

I miejsce - Piotr Mazur

 

II miejsce - Aleksandra Kolek

 

Reklama

III miejsce - Wiktoria Koryś

 

Wyróżnienie - Lena Bryzek

 

Wyróżnienie - Mateusz Iwanek

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kokos - niezalogowany 2020-12-22 14:57:01

    Jak dla mnie to taka kolejność: Mazur, Kolek i Majchrzak.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości