Reklama

Podróż skończyła na drzewie

19/04/2018 10:42
Jedna osoba trafiła do szpitala z obrażeniami, jakich doznała w wyniku wypadku, do którego doszło w środę w nocy w Krasnoglinach.

19-latka z gminy Ułęż jechała za szybko. Zgubiła ją brawura. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Młodej kobiecie nic się nie stało. Niestety jedna z dwóch podróżujących z nią pasażerek nie miała tyle szczęścia. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Młoda kobieta prowadząca auto była trzeźwa.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości