Posłowie Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha, Marta Wcisło i Michał Krawczyk otworzyli wspólne biuro poselskie w Puławach. To trzecie ich wspólne biuro na Lubelszczyźnie. – Chcemy, żeby to było miejsce spotkań mieszkańców – mówią w rozmowie z Radiem Lublin parlamentarzyści
Wszystko po to, żeby trafiały tu osoby związane nie tylko politycznie z naszą partią, ale także osoby, które po prostu chcą porozmawiać o swoich bieżących problemach – zaznacza Krawczyk. - Puławy to dla nas bardzo ważne miasto – podkreśla Wcisło. – Chociażby z racji tego, że ma jeden z największych zakładów pracy, jakim są Azoty Puławy – dodaje.– Zapraszamy do kontaktu nie tylko bezpośredniego, ale również mailowego – informuje Mucha. Puławskie biuro zlokalizowane jest przy ulicy Piłsudskiego 28. W ciągu miesiąca planowane jest otwarcie wspólnych biur poselskich także w Łukowie i Kraśniku.
(Źródło: Radio Lublin, Fot. Łukasz Grabczak, opr. PaW)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze