Straż, policja i służby drogowe dziś po południu zostały wezwane do usunięcia z jezdni plamy oleju, który wyciekł z nieznanego pojazdu
Potężna plama oleju pojawiła się na ulicy Drozdowskiego (droga powiatowa) w Leopoldowie.Prawdopodobnie doszło do wycieku z przejeżdżającego pojazdu w kierunku Ryk. Kilkudziesięciometrowa plama oleju stwarzała niebezpieczeństwo dla innych kierowców. Na miejsce wezwano straż pożarną z Ryk oraz OSP Leopoldów. Przybyli również pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach. Odcinek pasa jezdni, na którym znajdował się rozlany olej został zamknięty. Ruchem kierowali policjanci. Po kilkudziesięciu minutach przy pomocy środków absorbujących olej udało się usunąć niebezpieczeństwo. Plama pojawiła się na zakręcie drogi, zrobiło się ślisko, gdyby nie szybka i skuteczna interwencja mogło dojść do wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
E tam,pewnie któraś kuchareczka wychodziła z pracy DPS,to sobie nalaľa sľoik oleju.Przechadzac na na parking słoik się wysliznal i rozbił.Wielka i mi afera,dzięki jej paru ludzi miał i robote
Żałosne!!!!!
Jeden wielki kicz.Aż kur wstyd.Po ch te numery .Jak takie oszustwa można robić,to tylko tworki.
E tam,pewnie któraś kuchareczka wychodziła z pracy DPS,to sobie nalaľa sľoik oleju.Przechadzac na na parking słoik się wysliznal i rozbił.Wielka i mi afera,dzięki jej paru ludzi miał i robote
Żałosne!!!!!
Jeden wielki kicz.Aż kur wstyd.Po ch te numery .Jak takie oszustwa można robić,to tylko tworki.