Wolontariusze z Powiatu Ryckiego wsparli działania hospicjum! Podczas uroczystej gali w Kino Renesans Ryki uhonorowano tych, którzy aktywnie wspierają działalność Fundacji "Hospicjum – Razem Możemy Więcej". Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dariusz Szczygielski, Starosta Rycki.
W czwartek odbyła się wyjątkowa Gala Wolontariatu, zorganizowana przez Dęblińskie Hospicjum – Fundację "Hospicjum – Razem Możemy Więcej". Wydarzenie miało miejsce w Kinie Renesans w Rykach, gdzie organizatorzy złożyli serdeczne podziękowania wolontariuszom za ich wkład w pomoc potrzebującym. Uroczystość przyciągnęła uwagę mieszkańców Powiatu Ryckiego, a także przedstawicieli lokalnych władz i społeczności.
Podczas gali uhonorowano osoby w różnym wieku – od dzieci, przez młodzież, po dorosłych – które zaangażowały się w działania na rzecz potrzebujących.
Organizatorzy dziękowali zaangażowanym osobom, które na co dzień wspierają działalność stowarzyszenia. Ich pomoc jest niezastąpiona w niesieniu wsparcia dla najbardziej potrzebujących. Gala była również okazją do zacieśnienia więzi między różnymi pokoleniami wolontariuszy i ukazania, jak ważna jest integracja lokalnej społeczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze