Reklama

Piłkarskie pożegnanie lata z Amatorem

Na boisku w Rososzy rozgrany został Turniej Piłkarski Zakończenie Lata o Puchar Prezesa Amatora Leopoldów/Rososz. W zawodach, w których nie była prowadzona jest klasyfikacja wzięły udział 20 drużyn złożonych z zawodników urodzonych w latach 2019,2018 i 2017.

Zawody rozgrywane były na pięciu boiskach. Organizatorzy postarali się o atrakcje dodatkowe dla uczestników zawodów i rodziców. Dzieci oprócz gry w piłkę mogły korzystać z dmuchanego zamku zjeżdżalni, ścianki do trenowania strzałów oraz obficie zaopatrzonego bufetu. Wokół imprezy panuje piknikowa atmosfera, w której uczestniczą rodzice i dzieci.     

Drużyny uczestniczące w turnieju:

Amator Leopoldów/Rososz, Orlik Dęblin, Legion Grabów Szlachecki, Orlęta Nowodwór, Mazurki Gończyce, Avia Świdnik, Armia Żelków, Grom Trojanów, Zryw Sobolew, Eko Różanka. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/08/2025 14:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości