Na boisku w Rososzy rozgrany został Turniej Piłkarski Zakończenie Lata o Puchar Prezesa Amatora Leopoldów/Rososz. W zawodach, w których nie była prowadzona jest klasyfikacja wzięły udział 20 drużyn złożonych z zawodników urodzonych w latach 2019,2018 i 2017.
Zawody rozgrywane były na pięciu boiskach. Organizatorzy postarali się o atrakcje dodatkowe dla uczestników zawodów i rodziców. Dzieci oprócz gry w piłkę mogły korzystać z dmuchanego zamku zjeżdżalni, ścianki do trenowania strzałów oraz obficie zaopatrzonego bufetu. Wokół imprezy panuje piknikowa atmosfera, w której uczestniczą rodzice i dzieci.
Drużyny uczestniczące w turnieju:
Amator Leopoldów/Rososz, Orlik Dęblin, Legion Grabów Szlachecki, Orlęta Nowodwór, Mazurki Gończyce, Avia Świdnik, Armia Żelków, Grom Trojanów, Zryw Sobolew, Eko Różanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze