Reklama

Przyjechał rowerem na policję. Miał prawie promil

43-latek z Ryk ma policyjny dozór. Kilka razy w tygodniu musi zgłaszać się do miejscowej komendy

43-latek jest na bakier z prawem. Śledczy prowadzą postępowanie. W tym czasie mieszkaniec Ryk musi zgłaszać się na komendę policji. Kilka razy w tygodniu. Kolejny termin wypadł w sobotę. Mężczyzna jak zwykle zameldował się u dyżurnego. Policjant miał wątpliwości co do stanu trzeźwości 43-latka. Postanowił to zbadać. "Dozorowany" wydmuchał prawie promil alkoholu. Zdziwienie policjantów byłe jeszcze większe, gdy mężczyzna "pochwalił się", że na komendę przyjechał rowerem, który zaparkował pod budynkiem. - Mężczyzna odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości - informuje st. asp. Radosław Żmuda, oficer prasowy KPP w Rykach. Grozi mu kara aresztu albo grzywna.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Niepijący alkoholu - niezalogowany 2021-09-20 15:36:01

    Ale porządny obywatel, zameldował się.Tylko zapomniał wytrzeźwieć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Kibic - niezalogowany 2021-09-20 15:46:46

    Brawo On.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marta - niezalogowany 2021-09-20 16:16:02

    Ale przygłup

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości