Reklama

"Feromedia" stawia już maszty

04/06/2012 10:39

Pierwsze maszty już stoją. Niebawem staną kolejne.

Pierwszy duży maszt stanął w Grabowie Szlacheckim na tamtejszym Zespole Szkół Ogólnokształcących. Kolejny będzie stawiany na remizie strażackiej w Nowodworze.

W następnej kolejności postawione zostaną mniejsze przekaźniki w pozostałych miejscowościach, czyli Trzciankach, Niedźwiedziu, Grabowie Ryckim, Borkach, Urszulinie, Lendzie Wielkim, Zawitale, Zielonym Kącie i Jakubówce.

Cała operacja potrwa jeszcze 2 tygodnie. Wtedy w całej gminie będzie dostęp do Internetu, który jest już dostępny w Grabowie Szlacheckim.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wotek - niezalogowany 2012-07-27 11:14:25

    Jak zwykle nabija ludzi w butelke, ciekawe tylko kiedy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości