Reklama

Fryzura inspirowana Disneyem

14/03/2019 19:31
13 marca w garwolińskim Zespole Szkół nr 2 rywalizowało 16 fryzjerek z 10 szkół. Przez dwie godziny dziewczyny pracowały nad fryzurami oraz stylizacją swoich modelek. Tematem przewodnim była wiosna. Ich pracę oceniło jury, któremu przewodniczyła Małgorzata Kamińska.


"Magiczną wiosnę" wygrała uczennica Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. - Chciałam, żeby to była magiczna postać, więc inspirację zaczerpnęłam z bajek Disneya - powiedziała dla portalu eGarwolin.pl Natalia Kowalska. Dęblinianka startuje w tym konkursie od początku. W drugiej edycji zajęła II miejsce.
Efekty fryzjerskiego kunsztu zostały zaprezentowane podczas gali. Drugie miejsce zajęła uczennica gospodarzy Natalia Gałczyńska, a na najniższym stopniu podium znalazła się Julia Szulborska z warszawskiego Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości