Reklama

Młodzi kreatywnie i bez używek

04/06/2012 10:11

Gminny przystanek "Profilaktyka a Ty. Młodzi Młodym" odbędzie się w Sobolewie już po raz drugi.  - My staramy się młodym pokazać, jak mogą spędzać wolny czas kreatywnie, bez alkoholu i używek - opowiada o akcji Ewa Błażejczyk, jedna z organizatorek przystanku. - Jeśli przyjdą do nas i zobaczą, że w czymś się sprawdzają, to zaczynają chcieć to robić, dalej to rozwijają - uzupełnia.

Głównym pomysłodawcą przystanku w Sobolewie jest Karol Gałkowski, a organizuje ją młodzież z miejscowego LO.

- Przyjmujemy przede wszystkim grupy ze szkół z opiekunami, ale każdy młody może się zgłosić - informuje organizatorka. - Głównie zachęcamy młodych z naszej gminy, nie chcemy się jednak ograniczać i zapraszamy wszystkich chętnych - dodaje.

Reklama

PaT odbędzie się w budynku LO Sobolew. Ruszy w piątek 22 czerwca o godz. 16.00, a potrwa do niedzieli 24 czerwca, do godz. 14.00. W tym czasie odbędą się warsztaty filmowe, bębniarskie, taneczne, plastyczne, a także dziennikarskie, które poprowadzi Łukasz Szymański, redaktor naczelny naszej gazety.

Ponadto przewidziane są koncerty Jarosława Chojnackiego, zespołów Szwedarka, El Camino, The shoes, Cegła. Podczas nocnej sceny nastąpi prezentacja grup teatralnych biorących odział w akcji, w tym formacji NieWiem. - Zapraszamy grupy teatralne, które będą chciały u nas wystąpić -  zachęca Ewa Błażejczyk.

Reklama

Na koniec wszyscy przejdą ulicami Sobolewa w barwnym korowodzie.

Nasza redakcja objęła projekt patronatem medialnym.

Zapisy i informacje

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Ewą Błażejczyk pod nr tel.500 491 905 lub pocztą elektroniczną
[email protected]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości