Reklama

Mariusz Jakubik zwycięzcą pierwszej eliminacji Ligi

04/06/2012 10:40

Mariusz Jakubik wygrał pierwszą eliminację Ligi Strzeleckiej Powiatu Ryckiego 2012. Zdobył on 73 punkty i o 8 "oczek" wyprzedził Mieczysława Krzywca. Trzecie miejsce zajął Łukasz Timoszuk, który zdobył tyle samo punktów, co czwarty Piotr Mazur, ale miał jedną "10", a jego rywal żadnej.

Ja chciałbym zwrócić uwagę na zawodników, którzy zostali sklasyfikowani na dalszych miejscach - mówi Romuald Witamborski, organizator Ligi. - Maksymilian Szlendak, czy Damian Kamola co prawda osiągnęli oni słabsze wyniki, ale są to jeszcze bardzo młodzi chłopcy i przyszłość jeszcze przed nimi.

Reklama

Kolejna eliminacja Ligi odbędzie się 10 czerwca, oczywiście na strzelnicy w Sobieszynie-Brzozowej. Na zawody już teraz serdecznie zapraszamy.

Bardzo ciekawie zapowiadają się zawody, które odbędą się na Brzozowej pod koniec czerwca - informuje R. Witamborski. - Będą to zawody nocne, a w związku z tym czeka nas mnóstwo atrakcji.

O tych zawodach i ich atrakcjach, jak i o następnych eliminacjach Ligi będziemy pisać w kolejnych numerach TG.

 

Wyniki

 

1. Mariusz JAKUBIK|73

2. Mieczysław Krzywiec|65

3. Łukasz Timoszuk|59

Reklama

4. Piotr Mazur|59

5. Karol Łukasik|48

6. Dagmara Grablewska|43

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości