Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"A świadomość, proszę państwa, to WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ"- powiedział ktoś. Takiej świadomości wielu brakuje,ale Pani Dyrektor ją posiada.
Powodzenia Pani Aniu , liczę na szybką rehabilitacje i powrót na stanowisko dyrektorki to dzięki Pani to przedszkole miało najlepszą renomę w Rykach nigdzie indziej nie posłala bym swoich dzieci do przedszkola tylko na Żytnią
Pamiętaj Czarny jest takie przysłowie: " zabierz świni koryto, a sama odejdzie" To nastąpi może za 20 lat.
Nigdy nie chciałem i nie będę burmistrzem, bo teraz to nie ma do czego wracać, a będę podziwiał osobę, która w nastepnej kadencjii ten stołek otrzyma, jeżeli będzie taka. Ja bym sie bał aż tak zaryzykować.
Czarny tak na zdrowy rozsądek sprawa wygląda następująco: Szpital zadłuzony, ogłasza upadłość, wchodzi syndyk, i jak myslisz kto pierwszy były majątek państwowy kupi za złotówkę? I to wszystko zgodnie z prawem.
Ty xxxx na burmistrza się nie nadajesz ponieważ chcąc kupić za 0.50 zł kilkunastomilionowy dług już na starcie pokazujesz, że jesteś rozrzutny i nieodpowiedzialny. Strach pomyśleć co byłoby później.
A ja kupie rycki urząd miasta za 0,50 zł pln. bo złotówki to nie jest warty.
A ja kupie rycki szpital. Cena wywoławcza 1 pln zł.
Tu nie chodzi o protest tylko o to, żeby w końcu radni skorzystali ze swoich praw. Nie wiem jak inni mieszkańcy gminy, ale ja jestem osobiście wkurzony, że toleruje się decyzje burmistrza, które skutkują wydawaniem publicznych pieniędzy za przegrane sprawy w sądzie. Patrząc na to wszystko (o ile dobrze pamiętam) nasuwa mi się tytuł wątku z poprzedniego forum: ODWOŁAĆ BURMISTRZA I RADĘ MIASTA
Na to czeka wielu mieszkańców gminy .
Pewnie zauważą, ale raczej żaden nie zaprotestuje. Przecież to nie z ich kieszeni wypłyną pieniądze.
Czy radni zauważą, że wypłyną kolejne pieniądze z gminnej kasy? Czy wreszcie burmistrz poniesie konsekwencje swoich decyzji?
"A świadomość, proszę państwa, to WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ"- powiedział ktoś. Takiej świadomości wielu brakuje,ale Pani Dyrektor ją posiada.
Powodzenia Pani Aniu , liczę na szybką rehabilitacje i powrót na stanowisko dyrektorki to dzięki Pani to przedszkole miało najlepszą renomę w Rykach nigdzie indziej nie posłala bym swoich dzieci do przedszkola tylko na Żytnią
Pamiętaj Czarny jest takie przysłowie: " zabierz świni koryto, a sama odejdzie" To nastąpi może za 20 lat.