Reklama

Wjechał pod TIRa

08/08/2012 08:02
Ryccy policjanci badają przyczyny wypadku do jakiego doszło w środę (8 sierpnia) na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Słowackiego w Rykach około godz. 5.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla jechał od strony ronda. Nie zachował ostrożności i na skrzyżowaniu z drogą krajową wjechał pod jadącego w stronę Lublina TIRa.

Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli teren i pomogli w wydostaniu z rozbitego samochodu kierowcy, którego następnie zabrała karetka.

Przez ponad godzinę trwały utrudnienia w ruchu. W rejonie skrzyżowania odbywał się on wahadłowo.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości