Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
My nie mówimy o tym czy kara za zabicie żony jest adekwatna do popełnionego czynu,ale o tym,że działaniami burmistrza zajęła się prokuratura. I jeśli ktoś chce się w tej sprawie wypowiedzieć to może i powinien. Dlaczego? Dlatego,że o ile wina zostanie udowodniona i zapadnie wyrok to...
Kaktus jeżeli za zabicie żony dostajesz 5 lat, a prokurator z Puław mówi, że kara jest adekwatna do czynu, to o czym my mówimy. Żałosne.
Do niedawna burmistrz przyjmował w czwartki po godzinach pracy, teraz na stronie UM czytamy: Godziny przyjęć Burmistrza: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:30 po telefonicznym uzgodnieniu Niby to do kogo i na jaki numer mam dzwonić? - mam stukać kijem w rynnę budynku UM i czekać aż ktoś wyjrzy przez okno i poinformuje? I jeszcze jedno pytanie: Czy przyjmie mnie burmistrz jak przyjdę mając 2,2 promila w wydychanym powietrzu?
Lepiej dawać przyzwolenie na to wszystko? Wygodniej milczeć i udawać,że nic się nie dzieje.Pytanie tylko - do czego to prowadzi?
A czego Wy szukacie sprawiedliwości? W tym kraju?
Izabel, z tego co podaje prasa to śledztwo dotyczy okresu od 2008 roku do 26 kwietnia 2012 roku, ale... Jeśli masz coś do powiedzenia to przecież Twoje prawo, a nawet obowiązek.
Czy prokuratura bierze pod uwagę obecne działania burmistrza? -czyli jak burmistrz stosuje się do obowiązujących go Ustaw?
Miałeś kaktus rację, niech więc pracują, a my czekajmy do 29 listopada.
My nie mówimy o tym czy kara za zabicie żony jest adekwatna do popełnionego czynu,ale o tym,że działaniami burmistrza zajęła się prokuratura. I jeśli ktoś chce się w tej sprawie wypowiedzieć to może i powinien. Dlaczego? Dlatego,że o ile wina zostanie udowodniona i zapadnie wyrok to...
Kaktus jeżeli za zabicie żony dostajesz 5 lat, a prokurator z Puław mówi, że kara jest adekwatna do czynu, to o czym my mówimy. Żałosne.
Do niedawna burmistrz przyjmował w czwartki po godzinach pracy, teraz na stronie UM czytamy: Godziny przyjęć Burmistrza: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:30 po telefonicznym uzgodnieniu Niby to do kogo i na jaki numer mam dzwonić? - mam stukać kijem w rynnę budynku UM i czekać aż ktoś wyjrzy przez okno i poinformuje? I jeszcze jedno pytanie: Czy przyjmie mnie burmistrz jak przyjdę mając 2,2 promila w wydychanym powietrzu?