Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak widać, przełożony nie zawsze ma rację. Gratulacje i wielkie uznanie dla odważnej nauczycielki. Ciekawe, kto i w jaki sposób zrekompensuje jej ten ponad roczny stres, czy ktoś ją przeprosi, i czy burmistrz i dyrekcja szkoły, w przyszłości skorzysta z wiedzy tej Pani, bo po przeczytaniu artykułu widać, że zna się na rzeczy.
Jak widać, przełożony nie zawsze ma rację. Gratulacje i wielkie uznanie dla odważnej nauczycielki. Ciekawe, kto i w jaki sposób zrekompensuje jej ten ponad roczny stres, czy ktoś ją przeprosi, i czy burmistrz i dyrekcja szkoły, w przyszłości skorzysta z wiedzy tej Pani, bo po przeczytaniu artykułu widać, że zna się na rzeczy.