Reklama

Pogrzeb Leszka Filipka. Byłego starostę pożegnały tłumy

23/12/2012 19:57
W kościele św. Marcina odbył się pogrzeb Leszka Filipka, byłego starosty ryckiego.

Żegnała go rodzina, najbliżsi oraz tłumy ludzi. Nabożeństwo żałobne celebrowali: ks. Antoni Woroszyło, ks. Michał Stańczuk i ks. dziekan Krzysztof Czyrka, który wygłosił homilię.

Leszka Filipka żegnali m.in. starosta rycki Stanisław Jagiełło i poseł Jarosław Żaczek.

Po mszy świętej, kondukt żałobny przeszedł ulicami Stężycy w kierunku cmentarza parafialnego, gdzie pochowano byłego starostę. W kolumnie kroczyło kilkadziesiąt pocztów sztandarowych, szkół, straży i innych instytucji publicznych.

Leszek Filipek zmarł nagle 21 grudnia rano w swoim domu w Piotrowicach (gmina Stężyca). Był starostą ryckim w latach 2004-2010. Miał dopiero 49 lat.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    antykomuh - niezalogowany 2012-12-31 02:31:52

    PRZEDAWKOWAL ,RUSKI SPIRYT MORDUJE,,,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zibi S. - niezalogowany 2012-12-27 18:17:55

    Wyraz wspoczucia. O zmarłym nie pisze się źle, wiec nie napiszę. Jednak nie można darować mu prywatyzacji szpitala jako jej gorący oredownik. Burmistrz mało, się nie,, wypukł,, żeby mu to wybić z głowy... I miał rację.. Burmistrz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości