Reklama

Budowa pomnika ruszy niebawem

04/06/2013 13:35
Pomnik Niepodległości będzie miał 3 metry wysokości. Wykonany zostanie w kształcie ramy o konstrukcji żelbetowej, obłożonej płytami granitowymi. W postument wkomponowana zostanie flaga Polski z monolitycznych bloków granitowych, zwieńczony rzeźbą orła odlanego z brązu.

Ponadto zakres prac obejmie przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań, zagospodarowanie i zasilenie terenu budowy, a także obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej. - Prace przy budowie Pomnika Niepodległości muszą być skoordynowane z realizowanymi w parku robotami budowlanymi w ramach realizacji zadania "Rewitalizacja centrum miasta Dęblin". Wymagany termin wykonania zamówienia to 31 sierpnia 2013 r. - informuje burmistrz miasta Stanisław Włodarczyk.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości