Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"Tym razem było o włos od tragedii" ta jasne pies nie przeżył to też tragiczny wypadek włos od tragedii tragedja bo ktoś nie przeżył czyli pies :( ale tylko jedna osoba nie żyje
Co Ty dopiero to zauważyłeś? Przecież to oczywiste, że od jakiegoś czasu ta gazetka ewidentnie trzyma poziom Faktu i Super Expressu razem wziętych. Chyba się "wydawnictwo" za słabo sprzedaje, to trzeba zwiększyć nakład. A to niezręczny opis zachowania jakiegoś członka rodziny w trakcie pożaru, a to informacja o powieszeniu się jakiegoś człowieka, a teraz fotka psa. Niedługo jak ktoś będzie miał sraczkę za przeproszeniem, to też się opisze na pierwszej stronie. Kiedyś słyszałem o takim przypadku na sesji powiatu, ktoś zauważył jakiegoś faceta na dachu, a było to w czasie tych zamachów, a jakiś dziennikarzyna z TG zaczął się podniecać i krzyczeć o jakimś terroryście, chwycił za aparat i zaczął robić temu facetowi zdjęcia. Nieźle się uśmiałem jak o tym usłyszałem. Swoją drogą trzeba mieć nierówno pod sufitem chyba, żeby wymyślać takie bzdury. ;)
Zdjecie zabitego psa to mogliscie sobie darowac. Wiem ze rownacie do Faktu, ale czasem warto dac na wsyrzymanie
Inni szukają psa, wyznaczają nagrody. Drudzy wywożą swoich pupili do lasy. Inni jeszcze kradną i przywłaszczają sobie obcego psa. A, tu... Bezpański pies w Rykach. Szukał domu, szukał pana i znalazł śmierć. Dobrze, że tylko swoją. A, jakby w tym wypadku zginęli ludzie? Pies morderca, czy właściciel, a może, złodziej psa??? Mi się wydaję, że psie życie wg Ekologów jest ważniejsze od ludzkiego. Psa nie zabijesz, wywieziesz do lasu. Kary nie poniesiesz! Pomyślcie zanim nadacie kolejne rozporządzenie w sprawie zwierząt domowych. Zabiją kolejne sztuki Ludzkie, tym razem.
"Tym razem było o włos od tragedii" ta jasne pies nie przeżył to też tragiczny wypadek włos od tragedii tragedja bo ktoś nie przeżył czyli pies :( ale tylko jedna osoba nie żyje
Co Ty dopiero to zauważyłeś? Przecież to oczywiste, że od jakiegoś czasu ta gazetka ewidentnie trzyma poziom Faktu i Super Expressu razem wziętych. Chyba się "wydawnictwo" za słabo sprzedaje, to trzeba zwiększyć nakład. A to niezręczny opis zachowania jakiegoś członka rodziny w trakcie pożaru, a to informacja o powieszeniu się jakiegoś człowieka, a teraz fotka psa. Niedługo jak ktoś będzie miał sraczkę za przeproszeniem, to też się opisze na pierwszej stronie. Kiedyś słyszałem o takim przypadku na sesji powiatu, ktoś zauważył jakiegoś faceta na dachu, a było to w czasie tych zamachów, a jakiś dziennikarzyna z TG zaczął się podniecać i krzyczeć o jakimś terroryście, chwycił za aparat i zaczął robić temu facetowi zdjęcia. Nieźle się uśmiałem jak o tym usłyszałem. Swoją drogą trzeba mieć nierówno pod sufitem chyba, żeby wymyślać takie bzdury. ;)
Zdjecie zabitego psa to mogliscie sobie darowac. Wiem ze rownacie do Faktu, ale czasem warto dac na wsyrzymanie