Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wasz czyn odbił się szerokim echem w Polsce. Serce rośnie widząc Wasze zaangażowanie w ratowaniu zwierząt. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.743270545701244.1073743486.165681383460166&type=1 Dziękujemy!
Oj, Czarny, nie przesadzaj już. To co burmistrz ma tam osobiście wystawać i pilnować każdego człowieka, czy oddelegować jakiegoś swojego urzędnika? Dopiero byście mieli wtedy używanie, że marnuje się pieniądze podatników i nie wierzy ludziom. bo przecież był ogłoszony zakaz, to oczywiste, że mają go przestrzegać. A poza tym idą święta, skończ z tym zacietrzewieniem chłopie i ogarnij się.
Cudem? raczej nie, bo tajemnicą poliszynela jest to, że pomimo zakazu handlu żywymi zwierzętami na targu, takowy się odbywa. Gapiom może i było wesoło, właścicielowi chyba raczej nie. Mam nadzieję, że właściciel nie poniesie żadnych kosztów, a opisane zdarzenie przypomni włodarzom z magistratu, że rycka gmina jest typowo rolniczą i nie potrzebne są tu zakazy handlu tylko targowisko z prawdziwego zdarzenia. Chyba trzeba zaprosić jakąś TV aby w ramach dalszej "promocji" gminy zrobiła kolejny reportaż.
Wasz czyn odbił się szerokim echem w Polsce. Serce rośnie widząc Wasze zaangażowanie w ratowaniu zwierząt. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.743270545701244.1073743486.165681383460166&type=1 Dziękujemy!
Oj, Czarny, nie przesadzaj już. To co burmistrz ma tam osobiście wystawać i pilnować każdego człowieka, czy oddelegować jakiegoś swojego urzędnika? Dopiero byście mieli wtedy używanie, że marnuje się pieniądze podatników i nie wierzy ludziom. bo przecież był ogłoszony zakaz, to oczywiste, że mają go przestrzegać. A poza tym idą święta, skończ z tym zacietrzewieniem chłopie i ogarnij się.
Cudem? raczej nie, bo tajemnicą poliszynela jest to, że pomimo zakazu handlu żywymi zwierzętami na targu, takowy się odbywa. Gapiom może i było wesoło, właścicielowi chyba raczej nie. Mam nadzieję, że właściciel nie poniesie żadnych kosztów, a opisane zdarzenie przypomni włodarzom z magistratu, że rycka gmina jest typowo rolniczą i nie potrzebne są tu zakazy handlu tylko targowisko z prawdziwego zdarzenia. Chyba trzeba zaprosić jakąś TV aby w ramach dalszej "promocji" gminy zrobiła kolejny reportaż.