Reklama

Wieniec ze Swat najpiękniejszy w województwie

19/09/2014 09:25
Uwiły go panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Ich dzieło zdobyło w niedzielę 14 września pierwsze miejsce w konkursie wieńców tradycyjnych podczas Dożynek Wojewódzkich w Niemcach. Swatowski wieniec za rok będzie reprezentować nasze województwo na Dożynkach Prezydenckich w Spale. Sukces KGW Swaty jest tym cenniejszy, że w tym roku w konkursie uczestniczyło prawie 50 wieńców. - Nie spodziewałyśmy się takiego sukcesu - mówi Ewa Ciołek, przewodnicząca Koła. - Chcemy podziękować wszystkim, którzy pomagali nam przy robieniu wieńca. Podziękowania także dla Pawła Warownego i KGW z Oszczywilka za oprawę muzyczną i pomoc przy zorganizowaniu strojów - dodaje.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości