Jubileusze zawarcia ślubu w tym roku obchodziło 23 pary. W sobotę wspólnie z rodzinami małżonkowie przybyli do kina "Renesans" na uroczystą galę. Z rąk burmistrza Ryk odebrali przyznane przez prezydenta RP odznaczenia "Za długoletnie pożycie małżeńskie".
O jubileuszu czytaj w wydaniu papierowym "Twojego Głosu"
Komentarze