Reklama

Złote, diamentowe i żelazne małżeństwa w gminie Ryki

20/10/2014 10:18
Jubileusze zawarcia ślubu w tym roku obchodziło 23 pary. W sobotę wspólnie z rodzinami małżonkowie przybyli do kina "Renesans" na uroczystą galę. Z rąk burmistrza Ryk odebrali przyznane przez prezydenta RP odznaczenia "Za długoletnie pożycie małżeńskie".

O jubileuszu czytaj w wydaniu papierowym "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości