Reklama

Ks. Pepa został kanonikiem

08/04/2015 00:00
ŻABIANKA Ks. Eugeniusz Pepa, proboszcz parafii Żabianka, został kanonikiem honorowym Kapituły Kolegiackiej Garwolińskiej. Nominację otrzymał w ostatni czwartek 2 kwietnia na zakończenie Mszy Krzyżma w siedleckiej katedrze. Nominacje kanoniczne ogłosił kanclerz kurii ks. Jan Babik.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości