DĘBLIN Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 po raz pierwszy rywalizowali na trasie tego 2,5 kilometrowego, przełajowego "Biegu Pierwiosnka". Zainaugurował on cykl Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej. Zawody odbyły się 12 kwietnia w Leszkowicach. Dęblinianie zwyciężyli w rywalizacji drużynowej. Na zdjęciu górny rząd od lewej: Bartłomiej Klimkowski (10 m. indywidualnie), Kamil Dziubak (8) Andrzej Celejewski (5), Eryk Joński (4). Opiekunem zespołu był Artur Pacholski.
Komentarze