Reklama

Pierwiosnek dla "Mechanika"

06/05/2015 00:00
DĘBLIN Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 po raz pierwszy rywalizowali na trasie tego 2,5 kilometrowego, przełajowego "Biegu Pierwiosnka". Zainaugurował on cykl Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej. Zawody odbyły się 12 kwietnia w Leszkowicach. Dęblinianie zwyciężyli w rywalizacji drużynowej. Na zdjęciu górny rząd od lewej: Bartłomiej Klimkowski (10 m. indywidualnie), Kamil Dziubak (8) Andrzej Celejewski (5), Eryk Joński (4). Opiekunem zespołu był Artur Pacholski.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości