Reklama

Czytelnicy roku wybrani

29/04/2015 00:00
Okazją do wyróżnienia dorosłych, młodzieży i dzieci był obchodzony 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Czytelnicy byli nieświadomi tego, że zostaną nagrodzeni za czytanie, bo celowo konkurs był nie ogłaszany. - Nagrodziliśmy rzeczywistych czytelników, którzy czytają najwięcej. Wyróżniliśmy różne grupy wiekowe, żeby zmotywować nie tylko dorosłych, ale również młodzież i dzieci - mówi Dorota Ścibior z filii MBP na Wiślanej.

Najlepszą czytelniczką została Helena Moryc, pracująca emerytka. Poza tym, że pani Helena dużo czyta, oddaje do biblioteki wcześniej zakupione i przeczytane książki. - Dzięki osobom, które dużo czytają, biblioteki mają rację bytu, a nasza praca sens. Życzę wszystkim, żebyśmy bawili się czytaniem, jak również pokazali tę zabawę dzieciom. Zarażajmy najmłodszych miłością do książki, która odpręża. Oby zawsze była wśród nas - mówi Dorota Ścibior. Wszyscy czytelnicy otrzymali z rąk burmistrz Beaty Siedleckiej i dyrektor MBP Jolanty Karwowskiej upominki i dyplomy.

Czytelnikami roku zostali:

Dorośli: Helena Moryc, Monika Malska, Katarzyna Chochowska, Wiesław Szpak, Wojciech Warowny

Młodzież: Julia Podłaszczyk, Zuzanna Szczebiot, Paulina Reda

Dzieci: Julia Jóźwiak, Wojciech Gruza, Aleksandra Grążka, Anna Staniszewska
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości