Harcerze ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, 20. DH "Silne Dziki" oraz reprezentacja 39. DH "Azymut" z Dęblina wzięli udział w II edycji biwaku "Wiosenna Warszawa". Tym razem imprezę zorganizowano na sportowo. Młodzież wzięła udział m.in. w akcji "Biegam na plus" w ramach Warsaw Orlen Marathon. Dęblińscy harcerze pojechali do stolicy na zaproszenie szczepu 419. WDH i Z "Nieprzetartego Szlaku", który działa przy Zespole Szkół Specjalnych nr 102 w Warszawie.
wszystkojest ok