Reklama

Pobiegli w ramach Warsaw Orlen Marathon

13/05/2015 00:00
Harcerze ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, 20. DH "Silne Dziki" oraz reprezentacja 39. DH "Azymut" z Dęblina wzięli udział w II edycji biwaku "Wiosenna Warszawa". Tym razem imprezę zorganizowano na sportowo. Młodzież wzięła udział m.in. w akcji "Biegam na plus" w ramach Warsaw Orlen Marathon. Dęblińscy harcerze pojechali do stolicy na zaproszenie szczepu 419. WDH i Z "Nieprzetartego Szlaku", który działa przy Zespole Szkół Specjalnych nr 102 w Warszawie.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ps132314223 - niezalogowany 2015-10-29 10:29:36

    wszystkojest ok

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości