Reklama

Weronika Buczek ze złotem

26/05/2015 20:00
SOBIESZYN Uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących była najszybsza w biegu na 300 m podczas mistrzostw województwa lubelskiego. Zawody odbyły się 21 maja w Zamościu. Na mistrzostwach Gimnazjum w Sobieszynie reprezentowali: Weronika Buczek - 300 m, Cezary Padarz - 100 m., Kacper Lemieszek - skok w dal i chłopcy ze sztafety 4x100 m: Cezary Padarz, Kacper Lemieszek, Jakub Jaroń i Tomasz Domański.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości