Weronika Buczek z Gimnazjum w Sobieszynie z czasem 44,38 s zajęła pierwsze miejsce w biegu na 300 m podczas indywidualnych mistrzostw województwa w lekkoatletyce organizowanych przez Lubelski Wojewódzki Związek Sportowy. Oprócz Buczek na zawodach w Zamościu wystartowali: Natalia Włodarczyk ze Stężycy w biegu na 300 m (czas 45,37 - 7 miejsce), Cezary Padarz w biegu na 100 m (12,43 s - 12 m.) i Kacper Lemieszek w skoku w dal (5,65 m - 8 m.) z Sobieszyna. Sztafeta chłopców 4x100 m z czasem 50,15 z sobieszyńskiego gimnazjum w składzie: Cezary Padarz, Tomasz Domański, Jakaub Jaroń i Kacper Lemieszek zajęła 10 miejsce w województwie.
Komentarze