RYKI W ZSZ nr 1 odbyło się podsumowanie IV edycji powiatowego konkursu z zakresu ochrony środowiska naturalnego. - Miał on na celu m.in. kształtowanie proekologicznych postaw i podnoszenie społecznej świadomości ekologicznej, a także zwrócenie szczególnej uwagi młodzieży na konieczność ochrony środowiska naturalnego poprzez własną aktywność, zachowanie i postępowanie - mówi organizator Barbara Okleja.
W konkursie udział wzięły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu ryckiego. Dla najlepszych nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Rykach oraz Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach. - Mamy nadzieję, iż tradycja propagowania treści biologicznych i ochrony środowiska będzie kontynuowana w przyszłym roku, a uczniowie z równie dużym zaangażowaniem przystąpią do sprawdzenia swojej wiedzy - dodaje Okleja.
Wyniki konkursu
I m. Monika Wałachowska z I LO w Rykach
II m. Aleksandra Zdunek z I LO w Rykach i Agata Samuś z LO w Dęblinie
III m. Tymoteusz Ślósarz z I LO w Rykach i Jakub Miszczak z OLL w Dęblinie
Komentarze